Biegaj z PokonamGranice

 
kenia_n

 
Pokonam Granice – to nazwa i hasło przewodnie naszego projektu, który dzisiaj otwieramy. Koncepcja dojrzewała w naszych głowach od dłuższego czasu i poprzedzona była obserwacjami i wieloma rozmowami z osobami pragnącymi w profesjonalny sposób uprawiać bieganie amatorskie. Tak, to wcale nie przejęzyczenie. W obecnych czasach zaawansowanie wiedzy z rożnych dziedzin oraz rozwijająca się technologia pozwala amatorom – jeśli tylko mają taki cel – przygotować swój organizm do osiągania znacznie lepszych wyników. Można być profesjonalnym amatorem!

W ciągu ostatnich kilku lat staraliśmy się lepiej zrozumieć jakie są główne czynniki sukcesu – czyli osiągnięcia przez biegacza-amatora znacznego progresu wynikowego. Wiele dały nam wyprawy do Iten, światowej kolebki biegów długodystansowych, obserwowanie i rozmowy z kenijskimi zawodnikami – w znakomitej większości też amatorami (choć będącymi na znacznie wyższym poziomie wynikowym). Oprócz samego treningu czysto sportowego, szczególnie zainteresowały nas dwa inne obszary.

Pierwszym z nich jest rola diety – prawidłowego odżywiania się biegacza. Drugim obszarem jest potencjał, jaki tkwi w głowie – czyli przygotowanie mentalne. W ten właśnie sposób zbudowaliśmy fundamenty strategii Pokonam Granice.

Stworzyliśmy produkt na który czekałeś, niezależnie od tego, w którym punkcie przygody z bieganiem obecnie się znajdujesz i jaki jest Twój cel – osiągnięcie wymarzonego czasu na określonym dystansie czy może po prostu poprawa sylwetki, lepsze samopoczucie lub zdrowy tryb życia.

Poniżej przedstawiamy to w czym Ci pomożemy, oraz dzięki jakim naszym wspólnym działaniom sprawimy, że osiągnięcie przez Ciebie celu będzie realne.

Indywidualne podejście. Na początku chcemy Cię poznać – z czym i z jakimi doświadczeniami biegowymi lub ogólnie sportowymi do nas przychodzisz, co kieruje Tobą w zainteresowaniu się bieganiem, czy i jaki masz cel, jakie są u Ciebie ograniczenia (np. czasowe, organizacyjne) dotyczące wykonywania treningów. W tym celu poprosimy Cię o wypełnienie krótkiej ankiety. To będzie nasz punkt startowy, podstawa do Twojej pierwszej rozmowy z trenerem biegania Pokonam Granice.

Wszechstronność wsparcia. Wybierasz jeden z trzech dostępnych voucherów. Do rozpoczęcia współpracy z trenerem biegowym wystarczy już pakiet Start, ale zachęcamy Cię do zainteresowania się pakietami wyższymi (Progres i Profi), które zapewnią Ci bardzo ważne dla biegacza wsparcie dietetyczne i mentalne. Każdy z trzech Voucherów występuje w dwóch wersjach: na 30 lub na 120 dni.

Twój osobisty trener biegania. Od tej osoby otrzymasz Twój spersonalizowany plan treningowy. A jeśli wspólnie uznacie to za potrzebne, to najpierw trener pomoże Ci w ustaleniu Twojego celu. Wszyscy nasi trenerzy biegania nie tylko posiadają wymaganą wiedzę szkoleniową, ale również sami przebiegli dziesiątki tysięcy kilometrów.

Twój trener dietetyki. Właściwe odżywianie się biegacza to niezwykle ważny element przygotowań, wpływający na efektywność realizowanego planu treningowego.

Twój trener przygotowania mentalnego. Zarządzanie sobą od strony psychologicznej jest kluczowe – systematyczność i motywacja w realizacji treningu oraz umiejętność pokonywania własnych słabości to absolutnie wiodące cechy każdego sportowca, niezależnie czy mówimy o mistrzu czy o początkującym amatorze.

Naszymi trenerami w obu powyższych dziedzinach są jedni z najlepszych w kraju kwalifikowani fachowcy, specjalizujący się właśnie w pomocy biegaczom.

Technologia komunikacji. Aby maksymalnie ułatwić i usystematyzować komunikację pomiędzy nami, stworzyliśmy coś zupełnie unikalnego na polskim rynku. Jest to Panel Pokonam
Granice, dostępny dla naszych Klientów po zalogowaniu na naszej stronie www.pokonamgranice.pl. Zawiera on wszystko, co jest związane zarówno z Twoim planem treningowym, jak i z jego realizacją, na przykłąd definicje pojęć i terminologii związanej z różnymi jednostkami treningowymi. W najbliższej przyszłości będziemy systematycznie wzbogacać jego zawartość, między innymi o informacje na temat metodyki treningu długodystansowego oraz filmy instruktażowe. Pomimo, iż będziesz miał możliwość telefonicznego kontaktu z trenerem, to jesteśmy przekonani, że rolę głównego medium komunikacyjnego pomiędzy Tobą i trenerem będzie pełnił właśnie nasz Panel.

Inspirujemy. Będziemy chcieli nie tylko umożliwiać Ci efektywną współpracę z trenerami, ale
też inspirować i motywować – zachęcamy Cię do odwiedzania naszej strony www oraz naszego profilu w mediach społecznościowych.

Pokonaj granice – my pomożemy Ci dogonić Twoje marzenia!

Zespół Pokonam Granice
Warszawa, Marzec 2015 r

 

SKOMENTUJ LUB ZAPYTAJ - CHĘTNIE ODPOWIEMY

Leave a Reply