Odpalamy nowe Pokonam Granice!

IMG_1005

Zmieniamy się i rozwijamy ofertę dla Was! Już od dziś zupełnie nowa odsłona oferty Pokonam Granice. Naszym zdaniem dobrze opisuje ją nasze nowe hasło PEŁNE WSPARCIE DLA BIEGACZA – OPIEKA, DOJAZD I SZKOLENIA.

Po kolei zatem.

Do wyboru od dziś pakiety Progres z opieką trenera biegania oraz pakiety Premium z … wieloma, naprawdę wieloma wartościami w sobie!

Pakiety Premium (oprócz opieki trenera biegowego, która, rzecz jasna, jest w pełni zapewniona) składają się z szeregu usług dodanych, wspierających progres biegacza, specjalnie zaprojektowanych przez Pokonam Granice oraz Partnerów Pokonam Granice – specjalistów w dziedzinach związanych z dietą, regeneracją i zdrowiem osób uprawiających biegi długodystansowe. Ten pakiet usług dodatkowych nazwaliśmy “Superpakiet biegacza”. Oto przykładowe usługi wchodzące w skład Superpakietu:

1) Mobilny trener czyli dojazd trenera biegania na trening do Was, lokalizację wskazujecie Wy!

2) Wideoanalizy techniki biegu (raz na każde 90 dni współpracy), każdorazowo z raportem postępów i rekomendacjami ćwiczeń korygujących na kolejny okres

3) Dostęp do Akademii wiedzy biegowej Pokonam Granice, w której zebraliśmy mnóstwo informacji, m.in. prezentacje “Metodyka treningu biegów długodystansowych”, e-Book „Komplet porad dla startujących w maratonie” i pełny zestaw filmów instruktażowych

4) Specjalne wzmocnione bonusy związane z Programem lojalnościowym, który również od dziś wprowadzamy

5) Extra nagrody w akcji Zaproś znajomego do Pokonam Granice, która, podobnie, jak i poprzednie usługi, wprowadzona zostaje od dnia dzisiejszego.

O naszej ofercie szkoleń i weekendów biegowych już pisaliśmy, pamiętajcie, że to bardzo ważny element Waszego progresu biegowego – zapraszamy serdecznie.

O kolejnych elementach naszego nowego otwarcia, w tym między innymi o szczegółach Programu lojalnościowego i o akcji Zaproś znajomego napiszemy następnym razem, chyba, że sami wejdziecie na naszą stronę i wyszukacie szczegóły.

Nową ofertę w pełnej krasie odnajdziecie tu https://pokonamgranice.pl/ i tu w jeszcze dokładniejszych szczegółach https://pokonamgranice.pl/produkty/, natomiast o Superpakiecie biegacza, akcji Zaproś znajomego oraz o szkoleniach możecie poczytać tu https://pokonamgranice.pl/superpakiet_szkolenia/

pozdrawiam
Maciek Górzyński
Pokonam Granice

 

SKOMENTUJ LUB ZAPYTAJ - CHĘTNIE ODPOWIEMY

Leave a Reply