Wspólne bieganie w górach? Zbieramy chętnych!

IMG_9401

Zapraszamy Was na kilka dni wspólnego biegania po Beskidzie Żywieckim. W dniach 26-31 lipca przeprowadzimy dla Was na okolicznych trasach szkolenie biegowe, wzbogacone treningiem ogólnorozwojowym oraz wykładem z teorii metodyki treningu biegowego. Do dyspozycji będziemy mieć piękny dom Jałowcówka (www.jalowcowka.pl), usytuowany tuż przy lesie, szlakach pieszych i rowerowych, co daje świetne możliwości do przeprowadzenia treningów przełajowych i biegów górskich. Do naszej dyspozycji będzie również sprzęt do treningów ogólnorozwojowych, sauna.

Na życzenie będzie możliwe zorganizowanie również fizjoterapeuty, który wykona dla chętnych masaże lub terapię manualną (cena: 100 zł/godzinny zabieg lub masaż).

Poniżej przedstawiamy mapę pętli biegowych o różnym stopniu zaawansowania, przewyższeniach i nawierzchni. Pozwoli to na zaplanowanie aktywności biegowych na każdy dzień dla osób o różnym poziomie zaawansowania.
IMG_9399

Przygotowywane na miejscu posiłki będą na nasze życzenie ukierunkowane pod potrzeby biegaczy.

Szczegółowy program szkolenia w linku: https://pokonamgranice.pl/szkolenie-beskidzie-zywieckim-szczegolowy-program/, jak widzicie będzie on zawierał wiele elementów – biegi spokojne i długie, podbiegi, trening uzupełniający core stability, rozciąganie, rozgrzewka dynamiczna, pokaz prawidłowego stosowania wałka do masażu. Sporo czasu poświęcimy treningowi uzupełniającemu, będziemy prezentować jak poprawnie wykonywać ćwiczenia stabilizacyjne.

Porozmawiamy o Waszych celach biegowych, każdemu poświęcimy indywidualnie sporo czasu. Zapoznamy Was z metodyką treningu biegacza, do dyspozycji na miejscu mamy salę z projektorem.
Szkolenie jest przeznaczone zarówno dla osób zaawansowanych, jak i początkujących, tak więc nie martwcie się, że ktoś będzie zostawiony sam sobie.
W załączonym linku znajdziecie formularz, w którym deklarujcie zainteresowanie szkoleniem i zadawajcie pytania. Możecie wstępnie zarezerwować miejsce. Również dla osób towarzyszących, niebiegających. Można zabrać czworonoga.

Zapraszamy Was również z niebiegającymi rodzinami. Zapewniamy, że atrakcji na miejscu nie zabraknie!

Kadra prowadząca:
Maciej Górzyński, instruktor lekkiej atletyki – projekt szkolenia i koordynacja całości, prowadzenie zajęć
Paweł Gąsior, trener personalny – współpraca
Józef Koźmiński, mgr wychowania fizycznego – współpraca

Ceny:

Rozliczenie

Całkowita cena szkolenia wraz z noclegami i wyżywieniem – 750 zł lub 765 zł (w zależności od rodzaju pokoju). Forma rozliczenia:

1) Opłata za pobyt (noclegi + wyżywienie) – płatność bezpośrednio do właścicieli pensjonatu

Noclegi 26.7-31.7 z wyżywieniem (3 posiłki dziennie, jadłospis dostosowany został do potrzeb biegaczy) – 500 zł lub 515 zł (w zależności od dostępnych jeszcze pokoi, przy zgłoszeniu będziemy informować o tym jakie pokoje są jeszcze dostępne), zaliczka w wysokości 70 zł płatna na poniższe konto do dnia 30 czerwca 2017 r., pozostała kwota płatna na miejscu (jest możliwość płatności kartą):

Adventure Element Anna Makuch
Koszarawa 497
34-332 Koszarawa
numer konta ING: 60 1050 1214 1000 0092 2492 8821
Tytuł płatności: Szkolenie Pokonam Granice noclegi zaliczka, Imię, Nazwisko

2) Opłata dla Pokonam Granice za przeprowadzenie szkolenia: 250 zł od biegacza, płatne na poniższe konto do dnia 15 lipca 2017 r.

MG PROGRES Maciej Górzyński Consulting
ul. Bema 23
05-500 Piaseczno
numer konta: 02 2490 0005 0000 4530 4960 3615
Tytuł płatności: Szkolenie Pokonam Granice, Imię, Nazwisko

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

Rezerwacji pobytu prosimy dokonywać za pomocą poniższego formularza zgłoszeniowego.

Prosimy o podanie informacji o liczbie osób (z czego ile biegających a ile towarzyszących), w przypadku osób biegających prosimy o krótkie podanie stopnia zaawansowania. Niezwłocznie skontaktujemy się zwrotnie w celu udzielenia ewentualnych wyjaśnień.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Nr telefonu (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  1) Ile km tygodniowo biegasz? 2) Od ilu lat biegasz regularnie? 3) Podaj wynik biegu z zawodów (wraz z dystansem) z ostatnich 12 miesięcy, 4) Twój cel biegowy? 5) Jaka inną dyscyplinę sportu (poza bieganiem) uprawiasz lub uprawiałeś/-aś?

  (wymagane) Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w informatycznej bazie danych MG Progres Maciej Górzyński Consulting, z siedzibą w Piasecznie (kod pocztowy 05-500 Piaseczno), ul. Bema 23 oraz na ich przetwarzanie zgodnie z treścią ustawy z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. Dz. U. z 2002, Nr. 101 poz. 926 z późn. zm.) w celu otrzymywania informacji marketingowych (w tym prowadzenia marketingu bezpośredniego własnych usług i produktów), handlowych i informacyjnych dotyczących m.in. oferty Pokonam Granice za pomocą poczty elektronicznej, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej. Oświadczam, iż zostałem/łam poinformowany/na, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania oraz, że podanie powyższych danych jest dobrowolne .
  (wymagane) Oświadczam, że korzystanie przeze mnie z Usług świadczonych przez MG Progres Maciej Górzyński Consulting odbywać się będzie na moją wyłączną odpowiedzialność, w szczególności dotyczy to uwarunkowań związanych ze stanem mojego zdrowia

  P.S. Jeżeli jesteście zainteresowanie opieką trenerską online – również załączamy odpowiedni formularz zgłoszeniowy: https://pokonamgranice.pl/jak-otrzymac-plan-treningowy/

   

  SKOMENTUJ LUB ZAPYTAJ - CHĘTNIE ODPOWIEMY

  Leave a Reply