Maciej Górzyński

trener biegania

Biegasz? Chcesz dopiero zacząć? Walczysz o przebiegnięcie pierwszych 10 kilometrów na zawodach? A może Twoje marzenie to złamać trójkę w maratonie?

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy on-line. Na początku porozmawiamy, poznam Twoją historię biegową, cele, uwarunkowania związane z pracą i obowiązkami. Przedstawię Ci propozycję jak widziałbym program przygotowań właśnie dla Ciebie.

Zapewnię Ci nie tylko skonstruowanie samego planu treningowego, to jest jedynie punkt początkowy. Dostosuję plan do Twojego życia prywatnego i zawodowego, będę z Tobą na bieżąco dzięki specjalnemu panelowi – który jest czymś znacznie więcej niż dzienniczkiem treningowym. Przeanalizuję Twoją technikę biegu, jest też możliwość, żebyśmy się spotkali w terenie. Trening pod moim okiem jest wszechstronny, ciekawy i bezpieczny. Na pewno nie będę trenerem z internetu, który przysłał plan i tyle. Będę Cię faktycznie prowadził, mobilizował, wraz z Tobą dążył do Twojego celu! Progres wynikowy będzie nieuchronną konsekwencją naszej współpracy. Brałem udział w ciągu minionych 15 lat w 120 biegach, w tym w 24 maratonach, w ciągu ostatnich 5 lat 7-krotnie biegałem maraton w przedziale 2:44 – 2:47, mając przy tym rodzinę, obowiązki i pracę. Jestem indywidualnym trenerem biegania i instruktorem lekkiej atletyki.

Od początku uprawiania biegania, pogłębiałem wiedzę dotyczącą metodyki treningowej. Pasjonujące w treningu biegowym jest to ile drobnych elementów składa się na końcowy wynik. Katalizatorem decyzji o stworzeniu oferty dla biegaczy były pobyty w Iten w Kenii, wśród setek biegaczy z całego świata, przygotowujących się właśnie tam do sezonu. Do Kenii powracałem co roku, nie tylko z uwagi na jej walory treningowe, lecz również na swoistą magię pozytywnego i bezpretensjonalnego podejścia do życia u tamtejszych ludzi.

Jestem wciąż czynnym zawodnikiem – amatorem, z rekordem życiowym 2:44:12 w maratonie (2014r). W 2018 roku zdobyłem brązowy medal w Mistrzostwach Polski Masters (kat. wiekowa 45-49) w biegu ulicznym na 5 km. Swoje doświadczenia i przygody biegowe spisuję na blogu www.pokonamsiebie.pl

Maciej Górzyński ( Warszawa )

CZEKAM NA CIEBIE – OTO FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:
https://pokonamgranice.pl/formularz_zgloszeniowy_opieka_pokonamgranice/
lub po prostu dzwoń 602 204 307 albo napisz do mnie maciej@pokonamgranice.pl