Panel Pokonam Granice – bądź zawsze online z Trenerem!

12998258_1082218491824417_8585359870378007024_o

Dziś opowiemy o „sercu” naszego systemu komunikacji trener – zawodnik. Panel Pokonam Granice. Cóż to takiego?

1. CZYM JEST PANEL. To aplikacja do biegania. Miejsce komunikacji pomiędzy trenerem i Tobą, rodzaj wielofunkcyjnego dzienniczka treningowego (ekran jednego z paneli przedstawiam na zdjęciu). Przystępując do współpracy ze mną, otrzymujesz swój unikalny login i hasło logowania do panelu. Podobnie, jak oferują to inne aplikacje na biegania obecne na naszym rynku.

2. INDYWIDUALNE PODEJŚCIE. Na podstawie wypełnionej przez Ciebie ankiety oraz rozmowy, którą na początku Waszej współpracy przeprowadzisz ze mną, otrzymasz specjalnie dla Ciebie przygotowany plan treningowy, komplet materiałów instruktażowych i inne zalecenia. Bardzo ważne jest dla mnie, aby od początku powiązać ze sobą cel, do którego dążysz ze strategią jego osiągnięcia i z konkretnymi drogami do niego prowadzącymi.

3. TRENER BIEGANIA. Zadbałem o to, by Twoja komunikacja ze mną była czystą przyjemnością. W panelu wpisujemy zarówno plan treningowy (to oczywiście należy do mnie), jak i jego wykonanie (to już Twoje współdziałanie ze mną). Prowadzimy ze sobą swoisty, panelowy dialog, poprzez umieszczenie uwag, pytań i komentarzy. Oczywiście, Twój kontakt ze mną jest możliwy także drogą telefoniczną. To bardzo ważne, aplikacja do biegania jest tylko jedną z możliwych płaszczyzn komunikacji pomiędzy Tobą i mną. Nie kjest celem samym w sobie.

4. ORIENTACJA NA OSIĄGNIĘCIE CELU. Panel to niejako pokój Twoich spotkań ze specjalistami, którzy wspierają Cię w różnych obszarach. Ponadto, zamieszczam na mojej stronie www konkretne materiały wspierające, jak np. filmy instruktażowe dotyczące poprawnego wykonywania określonych ćwiczeń. Nie zamierzam jednak być portalem biegowym – skarbnicą wiedzy na każdy temat. Skoncentruję się wyłącznie na zapewnieniu Ci konkretnego wsparcia i pomocy w osiągnięciu zamierzonego celu. Nasz panel – aplikacja do biegania będzie zawierał wpisany Twój cel. Będzie to dodatkowy element motywacji dla Ciebie w jego osiągnięciu

5. TECHNOLOGIA KOMUNIKACJI. Panel Pokonam Granice znajduje się fizycznie na serwerze, z którym Ty i ja łączymy się poprzez sieć internetową. Dzięki temu, dostęp do Panelu możliwy jest zawsze i wszędzie, z każdego urządzenia – laptopa, tabletu lub smartfona, za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej, bez konieczności instalowania jakichkolwiek programów na dysku lokalnym. Na rynku są różne aplikacje do biegania, w przypadku współpracy ze mną masz kontakt i prawdziwe wsparcie trenerskie, panel jest jedynie pomocą komunikacyjną dla nas.

Kontakt do nas? Zapraszamy serdecznie. Wypełnijcie poniższy formularz. Skontaktujemy się z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety, która pomoże nam zaproponować Wam testowy plan treningowy na pierwszy tydzień w promocyjnej cenie 29 zł.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Nr telefonu (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Podaj informacje o sobie: 1) Ile km biegasz tygodniowo? 2) W jakim czasie przebiegniesz 10 km? 3) Twój cel biegowy 4) Twoje dodatkowe zapytanie do nas. UWAGA! Jeśli nie zgadzasz się na profilowanie, czyli wykorzystanie przez nas danych dotyczących Twoich celów biegowych i kilometrażu tygodniowego w celu optymalnego dostosowania proponowanego planu treningowego do Twoich potrzeb i możliwości, pozostaw niniejsze pole puste. Jeśli żądasz zakończenia przetwarzania Twoich danych osobowych napisz w tym polu “dane osobowe usunięcie” (pole opcjonalne)

  Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w informatycznej bazie danych MG Progres Maciej Górzyński Consulting, NIP 521-154-00-90, właściciela marki Pokonam Granice, z siedzibą w Piasecznie, kod pocztowy 05-500 Piaseczno, ul. Bema 23 i ich przetwarzanie zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celu otrzymywania informacji marketingowych (w tym prowadzenia marketingu bezpośredniego własnych usług i produktów), handlowych i informacyjnych dotyczących m.in. oferty Pokonam Granice za pomocą poczty elektronicznej, w szczególności zawartymi w Poradniku Pokonam Granice, dystrybuowanym na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej lub numer telefonu, zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204). Dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do realizacji celów, na które się zgadzasz poniżej, a po tym czasie będą przechowywane w minimalnej, archiwalnej formie przez okres 15 lat. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego. Abu komunikować się z Tobą, MG Progres korzysta z firm oferujących hosting, rozsyłanie wiadomości email, sms, lub poprzez inne kanały komunikacji elektronicznej. Aby móc pracować dla MG Progres, firmy te posiadają dostęp do Twoich danych Nie mogą z nich korzystać poza zakresem realizowania usług dla MG Progres. MG Progres korzysta także z usług firm działających poza Unią Europejską, dlatego Twoje dane osobowe mogą być przekazywane do państw spoza Unii - zawsze tylko na podstawie umowy o ochronie danych osobowych z tą firmą. Wyrażenie zgody jest wymagane.
  Wyrażam zgodę na kontakt ze mną drogą telefoniczną lub mailową ze strony MG Progres Maciej Górzyński Consulting, właściciela marki Pokonam Granice, w celu odbycia ze mną rozmowy lub korespondencji mailowej i dzięki temu uzyskania informacji pozwalających MG Progres na przygotowanie i omówienie ze mną proponowanego zindywidualizowanego na moje potrzeby planu treningowego, wraz z informacjami uzupełniającymi dotyczącymi w/w planu i metodyki treningu biegowego przesłanymi w formie poradnikowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne do przedstawienia przez MG Progres proponowanych zasad współpracy, w tym w szczególności zindywidualizowanego planu treningowego.
  Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez MG Progres Maciej Górzyński Consulting danych dotyczących moich celów biegowych i kilometrażu tygodniowego w celu optymalnego dostosowania proponowanego planu treningowego do moich potrzeb i możliwości, co jest elementem profilowania - automatycznego podejmowania decyzji. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale jej wyrażenie ułatwi MG Progres przygotowanie zindywidualizowanego planu treningowego. Jeżeli nie wyrażasz poniższej zgody i nie zgadzasz się na profilowanie, nie podawaj danych o sobie jako o biegaczu, pozostawiając PUSTE pole Podaj informacje o sobie

   

  SKOMENTUJ LUB ZAPYTAJ - CHĘTNIE ODPOWIEMY

  Leave a Reply