Zimowe weekendowe szkolenia biegowe WOODRUN

IMG_1621

Szukacie opieki trenerskiej nie tylko online, ale też w formie weekendowych szkoleń biegowych? Jeśli tak, to … właśnie ją znaleźliście! Gdy do tego dodamy, że szkolenia odbywają się w przepięknej górskiej scenerii w Beskidzie Żywieckim i są przygotowane zarówno dla tych z Was, którzy preferują biegi płaskie, jak też biegaczy górskich, pozostanie Wam już tylko zapoznać się ze szczegółami i zapisać się na wybrany termin!

O tym, że jako Pokonam Granice przygotowujemy Was do realizacji Waszych celów biegowych np. startów na dystansach od 5 km do dystansów maratońskich (i dłuższych) wiele z Was wie od dawna. Dzięki inicjatywie WOODRUN zapraszamy Was także do skorzystania z weekendowych szkoleń biegowych. Podczas szkolenia, trwającego od piątku do niedzieli, znacznie rozwiniecie swoją biegową wiedzę praktyczną i teoretyczną. Szkolenia prowadzimy wraz z naszymi Partnerami w ramach inicjatywy WOODRUN Beskidzkie Centrum Aktywności (www.facebook.com/woodrunpl), dzięki czemu program spotkania jest bogaty i wszechstronny. Bardzo ważnym elementem szkoleń są badania wysiłkowe EKG, stanowiące integralny element oferty.

23550327_138390990257030_230832419981691038_o

W programie, podczas dwóch i pół dni zajęć, znajdziecie: treningi w terenie, analizę i poprawę techniki biegu, jednostki treningowe: siłę biegową, interwały, rytmy. Poprowadzony zostanie trening obwodowy, stacyjny i core stability. Uzupełnienie informacji stanowić będzie wykład na temat metodyki treningu biegowego. Jednym z naszych priorytetów jest dbałość o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego też w programie szkolenia zawarte jest badanie wysiłkowe EKG. .

Szkolenie skierowane jest zarówno do biegaczy początkujących, jak też bardziej zaawansowanych. Przeprowadzamy je wykorzystując okoliczne pętle biegowe o wielu stopniach trudności, różnych długościach i przewyższeniach.

Kolejnym krokiem po badaniu wysiłkowym EKG, jeśli lekarz potwierdzi możliwości uprawiania sportów wytrzymałościowych, będzie próba wysiłkowa podczas kolejnego weekendu dla zakwalifikowanych (zdrowych) nakierowana na zbudowanie optymalnego planu treningowego.

Podczas szkolenia gwarantujemy dietę skomponowaną specjalnie pod kątem biegania (wolną od konserwantów, wieprzowiny, produktów wysoko-przetworzonych); w tym dwa świeżo przygotowywane soki regeneracyjne z wyciskarki wolnoobrotowej. Ponadto po biegu będzie czekała na Was rozgrzewająca herbata.

23550848_138394286923367_8266499860004827764_o

Program ramowy weekendu (szczegółowe godziny poszczególnych zajęć zostaną podane 2 tygodnie przed szkoleniem, kolejność zajęć może ulec zmianie)

PIĄTEK
Zakwaterowanie (17.30)
Kolacja, odprawa przed sobotą
Gra planszowa – integracja grupy

SOBOTA
Śniadanie
Wyjazd na badanie wysiłkowe EKG
Badanie wysiłkowe EKG
Trening w terenie + stretching
Lunch
Rozgrzewka + technika biegu + siła biegowa (podbiegi + skipy + wieloskoki)
Kolacja, odprawa przed niedzielą

NIEDZIELA
Śniadanie
Rozgrzewka
Bieg długi 2h + stretching
Lunch
Wykład metodyka treningu biegania długodystansowego
Technika biegu – wideoanaliza
Rozmowy indywidualne z trenerami
Sesja ćwiczeń wzmacniających core stability
Obiad
Zakończenie weekendu (17.30)

Kadra prowadząca:
Maciej Górzyński, WOODRUN – instruktor lekkiej atletyki
Paweł Gąsior, WOODRUN – trener personalny

Tel. kontaktowy 602 204 307

Rozliczenie

Całkowita cena szkolenia wraz z badaniem wysiłkowym EKG, noclegami i wyżywieniem – 790 zł.

Cena dla osoby towarzyszącej (noclegi, wyżywienie, bez zajęć sportowych i bez badania wysiłkowego) – 490 zł. Przed dokonaniem rezerwacji miejsca dla os. towarzyszącej konieczny jest wcześniejszy kontakt z organizatorami i potwierdzenie takiej możliwości na dany termin.

Forma rozliczenia:

Zaliczka (bezzwrotna, z możliwością scedowania na innego uczestnika) – 200 zł – płatna w terminie 7 dni od wypełnienia formularza zgłoszeniowego na szkolenie.
II rata – 200 zł – płatne najpóźniej do 14 dni przed szkoleniem
Pozostała kwota płatna na miejscu (jest możliwość płatności kartą)

Osoba zgłaszająca się na weekend biegowy może zgłosić chęć do zakwaterowania w pokoju jako jedyna osoba (bez współtowarzyszy), za dodatkową dopłatą 120 zł i w przypadku dostępności pokojów.

Konto:
Anna Makuch
Koszarawa 497
34-332 Koszarawa
numer konta ING: 14 1050 1214 1000 0022 9478 5213
Tytuł płatności: Weekendy biegowe – Imię, Nazwisko

REGULAMIN SZKOLENIA: http://pokonamgranice.pl/regulamin-weekendowych-szkolen-biegowych-woodrun/

Poniżej harmonogram zimowych szkoleń WOODRUN:
5-7 stycznia 2018 r. (szkolenie biegowe)
12-14 stycznia 2018 r. (szkolenie skiturowo-biegowe – patrz opis poniżej)
19-21 stycznia 2018 r. (szkolenie skiturowo-biegowe – patrz opis poniżej)
26-28 stycznia 2018 r. (szkolenie biegowe)

2-4 lutego 2018 r. (szkolenie biegowe – finalne szczegóły zostaną podane w najbliższym czasie)
9-11 lutego 2018 r. (szkolenie biegowe – finalne szczegóły zostaną podane w najbliższym czasie)
16-18 lutego 2018 r. (szkolenie biegowe – finalne szczegóły zostaną podane w najbliższym czasie)

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY WEEKENDOWE SZKOLENIA BIEGOWE

Imię i nazwisko (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

Adres email (wymagane)

1) Ile km tygodniowo biegasz? 2) Od jakiego czasu biegasz regularnie? 3) Twój cel biegowy 4) Podaj (na podstawie podanej w tekście listy terminów) termin weekendu, kiedy chciałbyś/chciałabyś przyjechać i uczestniczyć w naszym weekendzie biegowym w Beskidzie Żywieckim

(wymagane) Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w informatycznej bazie danych MG Progres Maciej Górzyński Consulting, z siedzibą w Piasecznie (kod pocztowy 05-500 Piaseczno), ul. Bema 23 oraz na ich przetwarzanie zgodnie z treścią ustawy z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. Dz. U. z 2002, Nr. 101 poz. 926 z późn. zm.) w celu otrzymywania informacji marketingowych (w tym prowadzenia marketingu bezpośredniego własnych usług i produktów), handlowych i informacyjnych dotyczących m.in. oferty Pokonam Granice za pomocą poczty elektronicznej, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej. Oświadczam, iż zostałem/łam poinformowany/na, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania oraz, że podanie powyższych danych jest dobrowolne .
(wymagane) Akceptuję REGULAMIN WEEKENDOWYCH SZKOLEŃ BIEGOWYCH WOODRUN http://pokonamgranice.pl/regulamin-weekendowych-szkolen-biegowych-woodrun/, oświadczam, że korzystanie przeze mnie z Usług świadczonych przez MG Progres Maciej Górzyński Consulting odbywać się będzie na moją wyłączną odpowiedzialność, w szczególności dotyczy to uwarunkowań związanych ze stanem mojego zdrowia

——————————-

Ponadto, podczas weekendów 12-14 stycznia oraz 19-21 stycznia 2018 r. Woodrun zaprasza Was na weekendowe szkolenia skiturowo-biegowe, warty zaznaczenia jest fakt, że sprzęt skiturowy zawarty jest w cenie! Wymagana jest umiejętność jazdy na nartach.

W programie: 2 treningi skiturowe, 2 treningi biegowe (z akcentem na elementy siły biegowej), elementy treningu core stability, instruktaż pierwszej pomocy przedmedycznej (podstawy reanimacji).

Zarówno w przypadku szkoleń biegowych, jak i skiturowo-biegowych, gwarantujemy dietę skomponowaną specjalnie pod kątem biegania (wolną od konserwantów, wieprzowiny, produktów wysoko-przetworzonych), w tym dwa świeżo przygotowywane soki regeneracyjne z wyciskarki wolnoobrotowej podawane po porannym treningu. Ponadto po biegu będzie czekała na Was rozgrzewająca herbata.

W pakiecie otrzymacie prezent – chustę wielofunkcyjną Nessi Sportswear: https://www.nessi-sport.com/kominy-kominiarki/komin-termoaktywny-mozaic-comics-ab2-92?from=listing&campaign-id=20

Szczegóły

Weekendowe szkolenia skiturowo-biegowe WOODRUN – link: http://pokonamgranice.pl/weekendowe-szkolenie-skiturowo-biegowe/

IMG_1728

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY WEEKENDOWE SZKOLENIE SKITUROWO-BIEGOWE

Imię i nazwisko (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

Adres email (wymagane)

1) Na który termin szkolenia się zgłaszasz - 12-14.01 czy 19-21.01.2018 r.? 2) Ile km tygodniowo biegasz? 3) Jaki jest poziom Twojego zaawansowania w skituringu? 4) Jaki jest poziom Twoich umiejętności narciarskich? 5) Twoje cele sportowe? 6) Czy posiadasz sprzęt skiturowy / jeśli nie podaj rozmiar obuwia

(wymagane) Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w informatycznej bazie danych MG Progres Maciej Górzyński Consulting, z siedzibą w Piasecznie (kod pocztowy 05-500 Piaseczno), ul. Bema 23 oraz na ich przetwarzanie zgodnie z treścią ustawy z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. Dz. U. z 2002, Nr. 101 poz. 926 z późn. zm.) w celu otrzymywania informacji marketingowych (w tym prowadzenia marketingu bezpośredniego własnych usług i produktów), handlowych i informacyjnych dotyczących m.in. oferty Pokonam Granice za pomocą poczty elektronicznej, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej. Oświadczam, iż zostałem/łam poinformowany/na, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania oraz, że podanie powyższych danych jest dobrowolne .
(wymagane) Akceptuję REGULAMIN WEEKENDOWYCH SZKOLEŃ SKITUROWO-BIEGOWYCH WOODRUN http://pokonamgranice.pl/regulamin-weekendowego-szkolenia-skiturowo-biegowego-woodrun/, oświadczam, że korzystanie przeze mnie z Usług świadczonych przez MG Progres Maciej Górzyński Consulting odbywać się będzie na moją wyłączną odpowiedzialność, w szczególności dotyczy to uwarunkowań związanych ze stanem mojego zdrowia

Serdecznie zapraszam Was zarówno do współpracy w pakietach opieki online, jak i podczas szkoleń biegowych w Beskidach! Jesteś zainteresowany/-a szkoleniem? Wypełnij poniższy formularz!

Maciek Górzyński
Pokonam Granice / Woodrun
tel. 602 204 307

 

SKOMENTUJ LUB ZAPYTAJ - CHĘTNIE ODPOWIEMY