Weekendowe szkolenia skiturowo-biegowe

IMG_1522

Zapraszamy w Beskid Żywiecki na weekendowe szkolenia skiturowo-biegowe.

W programie: 2 treningi skiturowe, 2 treningi biegowe (z akcentem na elementy siły biegowej), elementy treningu core stability, instruktaż pierwszej pomocy przedmedycznej (podstawy reanimacji).

Do tego, gwarantujemy dietę skomponowaną specjalnie pod kątem skituringu i biegania (wolną od konserwantów, wieprzowiny, produktów wysoko-przetworzonych), w tym dwa świeżo przygotowywane soki regeneracyjne z wyciskarki wolnoobrotowej serwowane po treningu skiturowym. Ponadto po treningach będzie czekała na Was rozgrzewająca herbata.

Uwaga! Sprzęt skiturowy zapewniamy Wam w cenie szkolenia!

W pakiecie otrzymasz prezent – chusta wielofunkcyjna Nessi Sportswear: https://www.nessi-sport.com/kominy-kominiarki/komin-termoaktywny-mozaic-comics-ab2-92?from=listing&campaign-id=20%22%20rel=%22noopener

Uwaga: aby wziąć udział w szkoleniu wymagana jest umiejętność jazdy na nartach.

WEEKENDOWE SZKOLENIE SKITUROWO-BIEGOWE

Organizator: WOODRUN Beskidzkie Centrum Aktywności

Terminy: 12-14 stycznia 2018 r. oraz 19-21 stycznia 2018 r.

PROGRAM RAMOWY
(szczegółowe godziny poszczególnych zajęć zostaną podane 2 tygodnie przed szkoleniem, kolejność zajęć może ulec zmianie)

Piątek
Zakwaterowanie (17.30)
Kolacja, odprawa przed sobotą
Gra planszowa – integracja grupy

Sobota
Śniadanie
Trening skiturowy
Lunch
Trening biegowy z elementami siły biegowej (* możliwy trening po ciemku z czołówkami)
Kolacja, odprawa przed niedzielą
Instruktaż pierwszej pomocy przedmedycznej (podstawy reanimacji)

Niedziela
Śniadanie
Trening skiturowy
Lunch
Trening biegowy
Sesja ćwiczeń wzmacniających core stability
Obiad
Zakończenie weekendu (17.30)

Kadra prowadząca
Anna Makuch, WOODRUN – instruktor narciarstwa
Paweł Gąsior, WOODRUN – trener personalny
Maciej Górzyński, WOODRUN – trener biegania

Rozliczenie

Całkowita cena szkolenia wraz z noclegami i wyżywieniem – 950 zł.

Forma rozliczenia:

Zaliczka (bezzwrotna, z możliwością scedowania na innego uczestnika) – 200 zł – płatna w terminie 7 dni od wypełnienia formularza zgłoszeniowego na szkolenie.
II rata – 200 zł – płatne najpóźniej do 14 dni przed szkoleniem
Pozostała kwota płatna na miejscu (jest możliwość płatności kartą)

Osoba zgłaszająca się na weekend biegowy może zgłosić chęć do zakwaterowania w pokoju jako jedyna osoba (bez współtowarzyszy), za dodatkową dopłatą 120 zł i w przypadku dostępności pokojów.

Konto:
Anna Makuch
Koszarawa 497
34-332 Koszarawa
numer konta ING: 14 1050 1214 1000 0022 9478 5213
Tytuł płatności: Weekendy skiturowo-biegowe – Imię, Nazwisko

REGULAMIN SZKOLENIA: http://pokonamgranice.pl/regulamin-weekendowego-szkolenia-skiturowo-biegowego-woodrun/

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Imię i nazwisko (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

Adres email (wymagane)

1) Na który termin szkolenia się zgłaszasz - 12-14.01 czy 19-21.01.2018 r.? 2) Ile km tygodniowo biegasz? 3) Jaki jest poziom Twojego zaawansowania w skituringu? 4) Jaki jest poziom Twoich umiejętności narciarskich? 5) Twoje cele sportowe? 6) Czy posiadasz sprzęt skiturowy / jeśli nie podaj rozmiar obuwia

(wymagane) Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w informatycznej bazie danych MG Progres Maciej Górzyński Consulting, z siedzibą w Piasecznie (kod pocztowy 05-500 Piaseczno), ul. Bema 23 oraz na ich przetwarzanie zgodnie z treścią ustawy z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. Dz. U. z 2002, Nr. 101 poz. 926 z późn. zm.) w celu otrzymywania informacji marketingowych (w tym prowadzenia marketingu bezpośredniego własnych usług i produktów), handlowych i informacyjnych dotyczących m.in. oferty Pokonam Granice za pomocą poczty elektronicznej, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej. Oświadczam, iż zostałem/łam poinformowany/na, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz ich poprawiania oraz, że podanie powyższych danych jest dobrowolne .
(wymagane) Akceptuję REGULAMIN WEEKENDOWYCH SZKOLEŃ SKITUROWO-BIEGOWYCH WOODRUN http://pokonamgranice.pl/regulamin-weekendowego-szkolenia-skiturowo-biegowego-woodrun/, oświadczam, że korzystanie przeze mnie z Usług świadczonych przez MG Progres Maciej Górzyński Consulting odbywać się będzie na moją wyłączną odpowiedzialność, w szczególności dotyczy to uwarunkowań związanych ze stanem mojego zdrowia